Betlejemskie Światło Pokoju zaczęło swą coroczną wędrówkę po Polsce! Podkarpaccy harcerze odebrali je podczas uroczystości wspólnej ze skautami słowackimi w miejscowości Svit. Światło ruszyło teraz w różne zakątki kraju. Po Podkarpaciu rozesłane będzie w sobotę, 17 grudnia 2016 r.