Podajemy porcję informacji dotyczących biwaku służby Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Rzeszowskiej. W biwaku mogą wziąć udział harcerze starsi i wędrownicy z hufców nie tylko z terenu Diecezji Rzeszowskiej, ale i z poza niej. Zapraszamy całe drużyny i pojedyncze zastępy, patrole.
Biwak zaczynamy 22 lipca 2016r. o godzinie 17.00. Prosimy drużyny o kierowanie się do Domu Diecezjalnego TABOR, przy ul. Połonińskiej 25 w Rzeszowie, gdzie udostępniony mamy teren na biwakowisko. Zakończenie biwaku przewidujemy 25 lipca 2016r. po głównej Mszy Św. w Parku Papieskim (około godz. 13.00).
Bardzo prosimy zabrać na biwak kompletne umundurowanie oraz ewentualne koszulki środowisk, które posłużą za mundur polowy. Każdy niepełnoletni uczestnik musi zabrać na biwak uzupełnioną i podpisaną przez rodziców/opiekunów kartę kwalifikacyjną dostępną tutaj.
Składkę zadaniową w wysokości 5 zł od osoby prosimy przywieźć ze sobą. Drużynowych prosimy o uzupełnienie formularza dostępnego tutaj i odesłanie na adres [email protected] do piątku, 15 lipca 2016r., co umożliwi nam organizację wyżywienia oraz przygotowanie plakietek i identyfikatorów. Regulamin biwaku dostępny jest tutaj.
Zapewniamy:
– pełne wyżywienie
– teren na rozbicie biwaku z dostępem do łazienek
– ubezpieczenie
– okolicznościową koszulkę ŚDM
– plakietki.
Ekwipunek indywidualny i drużyn:
– namioty
– karimaty
– śpiwory
– legitymacje szkolne
– mundury.
Komendę biwaku tworzą:
phm. Kornel Komenda – komendant biwaku
pwd. Katarzyna Rawiak
pwd. Judyta Osmyk
pwd. Witold Rząsa
hm. Małgorzata Jarosińska
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt [email protected] lub tel 516046212.



