Podajemy porcję informacji dotyczących biwaku służby Światowych Dni Młodzieży w Diecezji Rzeszowskiej. W biwaku mogą wziąć udział harcerze starsi i wędrownicy z hufców nie tylko z terenu Diecezji Rzeszowskiej, ale i z poza niej. Zapraszamy całe drużyny i pojedyncze zastępy, patrole.

 

Biwak zaczynamy 22 lipca 2016r. o godzinie 17.00. Prosimy drużyny o kierowanie się do Domu Diecezjalnego TABOR, przy ul. Połonińskiej 25 w Rzeszowie, gdzie udostępniony mamy teren na biwakowisko. Zakończenie biwaku przewidujemy 25 lipca 2016r. po głównej Mszy Św. w Parku Papieskim (około godz. 13.00).

Bardzo prosimy zabrać na biwak kompletne umundurowanie oraz ewentualne koszulki środowisk, które posłużą za mundur polowy. Każdy niepełnoletni uczestnik musi zabrać na biwak uzupełnioną i podpisaną przez rodziców/opiekunów kartę kwalifikacyjną dostępną tutaj.

Składkę zadaniową w wysokości 5 zł od osoby prosimy przywieźć ze sobą. Drużynowych prosimy o uzupełnienie formularza dostępnego tutaj i odesłanie na adres [email protected] do piątku, 15 lipca 2016r., co umożliwi nam organizację wyżywienia oraz przygotowanie plakietek i identyfikatorów. Regulamin biwaku dostępny jest tutaj.

 

Zapewniamy:

– pełne wyżywienie

– teren na rozbicie biwaku z dostępem do łazienek

– ubezpieczenie

– okolicznościową koszulkę ŚDM

– plakietki.

 

Ekwipunek indywidualny i drużyn:

– namioty

– karimaty

– śpiwory

– legitymacje szkolne

– mundury.

 

Komendę biwaku tworzą:

phm. Kornel Komenda – komendant biwaku

pwd. Katarzyna Rawiak

pwd. Judyta Osmyk

pwd. Witold Rząsa

hm. Małgorzata Jarosińska

 

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt [email protected] lub tel 516046212.