Dobiega końca tegoroczna wędrówka Betlejemskiego Światło Pokoju. Delegacja naszej chorągwi z komendantem hm. Mariuszem Bezdzietnym zaniosła je do wielu osób i instytucji – naszych przyjaciół, partnerów niosąc świąteczne życzenia i tegoroczne przesłanie „Odważnie twórzmy pokój”.
Harcerze odwiedzili między innymi:
– władze samorządowe województwa podkarpackiego z marszałkiem Władysławem Ortylem i przewodniczącym sejmiku Jerzym Cyprysiem na czele
– wojewodę podkarpackiego Ewę Leniart
– kuratora oświaty Małgorzatę Rauch
– parlamentarzystów: Aleksandra Bobko, Wojciecha Buczaka, Andrzeja Szlachtę i Krystynę Wróblewską
– dyrektora ROPS Jerzego Jęczmienionkę
– dyrektora PFRON Macieja Szymańskiego
– wicedyrektora Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego Jolantę Tomczyk-Filę
– Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych
– starostę rzeszowskiego Józefa Jodłowskiego
– rzeszowski oddział IPN
– Polskie Radio Rzeszów
– Radio VIA
i wiele innych miejsc i osób.

















