Dobiega końca tegoroczna wędrówka Betlejemskiego Światło Pokoju. Delegacja naszej chorągwi z komendantem hm. Mariuszem Bezdzietnym zaniosła je do wielu osób i instytucji – naszych przyjaciół, partnerów niosąc świąteczne życzenia i tegoroczne przesłanie „Odważnie twórzmy pokój”.

Harcerze odwiedzili między innymi:

– władze samorządowe województwa podkarpackiego z marszałkiem Władysławem Ortylem i przewodniczącym sejmiku Jerzym Cyprysiem na czele

– wojewodę podkarpackiego Ewę Leniart

– kuratora oświaty Małgorzatę Rauch

– parlamentarzystów: Aleksandra Bobko, Wojciecha Buczaka, Andrzeja Szlachtę i Krystynę Wróblewską

– dyrektora ROPS Jerzego Jęczmienionkę

– dyrektora PFRON Macieja Szymańskiego

– wicedyrektora Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Wojewódzkiego Jolantę Tomczyk-Filę

– Podkarpacki Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych

– starostę rzeszowskiego Józefa Jodłowskiego

– rzeszowski oddział IPN

– Polskie Radio Rzeszów

– Radio VIA

i wiele innych miejsc i osób.