Z życia chorągwi

Wyjazd na uroczystości do Lwowa

Chorągiew Podkarpacka ZHP w Rzeszowie otrzymała zaproszenie od organizacji PŁAST do wzięcia udziału we wspólnych uroczystościach, w ramach akcji „Płomień Braterstwa” na Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie. Uroczystości odbędą się w niedzielę 14 sierpnia 2022 roku. Komenda chorągwi postanowiła o wzięciu w nich udziału i kieruje zaproszenie uczestnictwa do Kadry Instruktorskiej i Wędrowników w zorganizowanym, wspólnym wyjeździe.

Wyjazd autokarem nastąpi w niedzielę 14 sierpnia 2022 roku, z Przemyśla, o godzinie 8.00. Po przyjeździe do Lwowa weźmiemy udział w zaplanowanych uroczystościach, a następnie w zwiedzaniu przygotowanym przez skautów z Płasta. Wieczorem udamy się w drogę powrotną.

Wyjazd do Lwowa adresowany jest wyłącznie do osób pełnoletnich (względy bezpieczeństwa), posiadających wymagane i aktualne dokumenty pozwalające na przekroczenie granicy państwa (Ukraina jest poza strefą Schengen). 

Komenda Chorągwi sfinansuje koszt transportu do Lwowa, uczestnicy będą poproszeni o wpłatę składki zadaniowej na pokrycie jedynie obiadu i prowiantu na drogę. Wysokość składki zostanie podana po zorganizowaniu wyżywienia (przewidujemy około 60 zł).

Po zakończeniu podróży do Lwowa – zapraszam Jej uczestników do pozostania w Przemyślu i wzięcia udziału w Zlocie Chorągwi. W dniu 15 sierpnia 2022 roku został przygotowany specjalny program zlotowy dla gości i będzie nam miło gościć Kadrę Instruktorską. Szczegóły podajemy na stronie internetowej chorągwi http://podkarpacka.zhp.pl/index.php/strona-glowna/z-zycia-choragwi/658-zapraszamy-na-zlot-choragwi-podkarpackiej-zhp-w-przemyslu. Dla Gości Zlotu ustalona jest osobna składka zadaniowa.

Osoby, które potrzebują noclegu zarówno z 13/14 sierpnia jak i 14/15 sierpnia, mogą skorzystać z noclegu w bazie harcerskiego wolontariatu w Przemyślu przy ul. Grunwaldzkiej 17, w warunkach szkolnych, na kanadyjkach (wymagany własny śpiwór). Nocleg ten jest bezpłatny, wyżywienie we własnym zakresie.

Nie istnieje możliwość udziału w wyjeździe osób będących uczestnikami i wychowawcami Zlotu Chorągwi w Przemyślu, z przyczyn organizacyjnych.

Ze względu na nagły czas proszę o pilne zgłoszenia udziału w tym przedsięwzięciu do dnia 5 sierpnia 2022 roku. Formularz zgłoszeniowy jest pod adresem: https://forms.office.com/r/FxKgzh7hhG. Po tym dniu – ze względów proceduralnych zgłoszenia nie będą przyjmowane.  Ilość miejsc jest ograniczona, w przypadku zbyt wielu zgłoszeń, Komenda Chorągwi ustali i poda ostateczną listę uczestników do dnia 8 sierpnia br.

  KDSPP NIW ROHiS ZHP Akronimy kolor

Jesteśmy członkiem

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki Cookie

Ciasteczka (ang. cookies) to niewielkie pliki, zapisywane i przechowywane na twoim komputerze, tablecie lub smartphonie podczas gdy odwiedzasz różne strony w internecie. Ciasteczko zazwyczaj zawiera nazwę strony internetowej, z której pochodzi, „długość życia” ciasteczka (to znaczy czas jego istnienia), oraz przypadkowo wygenerowany
unikalny numer służący do identyfikacji przeglądarki, z jakiej następuje połączenie ze stroną internetową.
 
Polityka plików Cookie

1. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl stosuje się  tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych
lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

2. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

- dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, w szczególności pliki
  te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,
- tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,
- utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
- dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

3. W ramach serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl możemy stosować następujące rodzaje plików cookies:

- "niezbędne" pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu internetowego, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług
  wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu,
- pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu,
- pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu,
- "funkcjonalne" pliki cookies, umożliwiające "zapamiętanie" wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka
  lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.,
- "reklamowe" pliki cookies, umożliwiające dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

4. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies
w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione
w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu
w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

5. Wyłączenie stosowania cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach naszych serwisów internetowych, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie opcji przyjmowania cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w serwisie internetowym www.podkarpacka.zhp.pl z zastrzeżeniem tych, do których dostęp wymaga logowania.

6. Pliki cookies mogą być zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl, a następnie wykorzystywane przez współpracujących
z serwisem reklamodawców, firmy badawcze oraz dostawców aplikacji multimedialnych.
 
Jak wyłączyć pliki cookie w przeglądarce ?

     » Przeglądarka Opera
     » Przeglądarka Firefox
     » Przeglądarka Chrome
     » Przeglądarka Internet Explorer
     » Przeglądarka Safari

Z życia świetlic

Search