Z życia chorągwi

Zapraszamy na Kurs Kadry Kształcącej!

Zapraszamy do udziału w Kursie Kadry Kształcącej organizowanym przez ZKK Chorągwi Podkarpackiej ZHP w okresie styczeń-luty w Rzeszowie (lub okolicach). Kurs przygotowuje do pracy w Zespole Kadry Kształcącej i zawiera treści wymagane przy staraniu się o BOKK jak i SOKK, pozwala też zrealizować dużą część praktyki wymaganej do BOKK.

Termin: dwa spośród trzech weekendów: 26-28.01, 9-11.02 i 23-25.02.2018 r.

Wypełniając ankietę należy wskazać terminy, w których możesz wziąć udział w kursie – wybierzemy te pasujące większości. Te dwa weekendy to termin samych zajęć kursowych. Obowiązkowym elementem kursu jest prowadzenie zajęć podczas kursów drużynowych w Stalowej Woli i okolicach w terminach 23-25.03, 6-8.04 i 13-15.04.2018 r.

Miejsce: Rzeszów lub okolice – dokładna lokalizacja zależy od wybranych terminów i ilości zgłoszeń

Koszt

Składka zadaniowa wynosi 100 zł. Organizatorzy w ramach składki zadaniowej zapewniają: noclegi w warunkach turystycznych (trzeba mieć swoje śpiwory i karimaty), przerwy kawowe, obiad w obydwie kursowe soboty, materiały programowe, dyplomy i kadrę. Zapewniony też jest obiad i nocleg podczas kursów drużynowych. Dojazd oraz śniadania/kolacje uczestnicy zapewniają we własnym zakresie.

Składkę należy wpłacić do dn. 19.01.2018 r. na konto Chorągwi Podkarpackiej ZHP 21 1240 2614 1111 0010 6755 6020 z tytułem: Składka zadaniowa KKK + imię i nazwisko. Uwaga! Jeśli hufiec dofinansowuje Twój udział w kursie, to kwota dofinansowania musi być przelana z hufcowego konta bankowego, aby możliwe było prawidłowe rozliczenie. Składka zwracana jest jeśli wybrane terminy kursu nie będą odpowiadać zgłoszonym typom.

Warunki uczestnictwa

- ukończone 18 lat,
- stopień phm. lub ukończony kurs podharcmistrzowski,
- opłacona podstawowa składka członkowska,
- opłacona składka zadaniowa i akceptacja regulaminu dostępnego tutaj.
Liczba miejsc na kursie jest ograniczona. W przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń organizator zastrzega możliwość odwołania kursu.

Warunki ukończenia*

- udział w min. 90% zajęć,
- pozytywna opinia komendy kursu,
- zaliczenie zadań kursowych (przygotowanie konspektów trzech zajęć na kurs drużynowych i ich poprowadzenie podczas Zgrupowania Kursów Drużynowych w Stalowej Woli i okolicach w terminach 23-25.03, 6-8.04 i 13-15.04.2018 r., a także opracowanie programu warsztatów dla kadry swojego hufca).

*Osoby, które nie spełnią warunków ukończenia kursu, otrzymają dyplom uczestnictwa w kursie – nie jest równoznaczny z ukończeniem kursu.

Zgłoszenia

Do 19.01.2018 r. poprzez ankietę aplikacyjną. Do dn. 21.01.2018 r. ogłosimy listę osób zakwalifikowanych na kurs. Jeśli masz pytania związane z kursem, to pisz na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informator kursowy dostępny jest tutaj.

 

Jesteśmy członkiem

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki Cookie

Ciasteczka (ang. cookies) to niewielkie pliki, zapisywane i przechowywane na twoim komputerze, tablecie lub smartphonie podczas gdy odwiedzasz różne strony w internecie. Ciasteczko zazwyczaj zawiera nazwę strony internetowej, z której pochodzi, „długość życia” ciasteczka (to znaczy czas jego istnienia), oraz przypadkowo wygenerowany
unikalny numer służący do identyfikacji przeglądarki, z jakiej następuje połączenie ze stroną internetową.
 
Polityka plików Cookie

1. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl stosuje się  tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych
lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

2. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

- dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, w szczególności pliki
  te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,
- tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,
- utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
- dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

3. W ramach serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl możemy stosować następujące rodzaje plików cookies:

- "niezbędne" pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu internetowego, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług
  wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu,
- pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu,
- pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu,
- "funkcjonalne" pliki cookies, umożliwiające "zapamiętanie" wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka
  lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.,
- "reklamowe" pliki cookies, umożliwiające dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

4. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies
w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione
w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu
w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

5. Wyłączenie stosowania cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach naszych serwisów internetowych, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie opcji przyjmowania cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w serwisie internetowym www.podkarpacka.zhp.pl z zastrzeżeniem tych, do których dostęp wymaga logowania.

6. Pliki cookies mogą być zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl, a następnie wykorzystywane przez współpracujących
z serwisem reklamodawców, firmy badawcze oraz dostawców aplikacji multimedialnych.
 
Jak wyłączyć pliki cookie w przeglądarce ?

     » Przeglądarka Opera
     » Przeglądarka Firefox
     » Przeglądarka Chrome
     » Przeglądarka Internet Explorer
     » Przeglądarka Safari

Search