Z życia chorągwi

Kursy drużynowych - zapraszamy!

Zapraszamy do udziału w Zgrupowaniu Kursów Drużynowych organizowanym przez Zespół Kadry Kształcącej Chorągwi Podkarpackiej ZHP. Kurs przygotowuje do pełnienia funkcji drużynowego.

Termin

28.06-2.07.2017 r. w Zaklikowie (ośrodek Chorągwi Podkarpackiej ZHP)
15.08.2017 r. w Olchowcu - spotkanie podsumowujące podczas Zlotu Chorągwi

Koszt

Składka zadaniowa wynosi 110 zł (dla osób spoza Chorągwi Podkarpackiej ZHP – 420 zł). Należy ją wpłacić do dn. 12.06.2017 r. na konto Chorągwi Podkarpackiej ZHP 21 1240 2614 1111 0010 6755 6020 z tytułem: Składka zadaniowa Kurs Drużynowych + imię i nazwisko. Uwaga! Jeśli hufiec dofinansowuje Twój udział w kursie, to kwota dofinansowania musi być przelana z hufcowego konta bankowego, aby możliwe było prawidłowe rozliczenie.
Organizatorzy, w ramach składki zadaniowej, zapewniają: noclegi w warunkach turystycznych (namioty „10” lub NS, łóżko polowe, materac, koc, trzeba mieć własny śpiwór), ubezpieczenie NNW, pełne wyżywienie, materiały programowe, profesjonalną kadrę, dyplomy i upominki. Dojazd na kurs i spotkanie podsumowujące – we własnym zakresie uczestników.

 

Warunki uczestnictwa

• 16 lat rocznikowo
• złożone Przyrzeczenie Harcerskie
• ukończenie kursu przewodnikowskiego do czasu rozpoczęcia kursu lub posiadanie min. stopnia przewodnika (warunkowo mogą być przyjęte osoby nie spełniające tego wymogu)
• opłacenie składki zadaniowej do 12.06.2017 r.
• opłacenie podstawowej składki członkowskiej ZHP
• zapoznanie z regulaminem i zobowiązanie do jego przestrzegania.

Liczba miejsc na kursie jest ograniczona.

 

Warunki ukończenia

• udział w min. 90% zajęć
• pozytywna opinia komendy kursu
• zaliczenie zadań kursowych – podanych na  biwaku kursowym.

 

Zgłoszenia

Do 12.06.2017 r. poprzez ankietę aplikacyjną. Do dn. 15.06.2017 r. ogłosimy mailowo listę osób zakwalifikowanych na kursy (uruchomienie konkretnej grupy metodycznej zależy od ilości zgłoszeń). Jeśli masz pytania związane z kursem, to pisz na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Informator kursowy dostępny jest tutaj.

Zadanie finansowane ze środków publicznych na realizację zadania finansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2017 "Harcerska Kuźnia Liderów".

Jesteśmy członkiem

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Czym są pliki Cookie

Ciasteczka (ang. cookies) to niewielkie pliki, zapisywane i przechowywane na twoim komputerze, tablecie lub smartphonie podczas gdy odwiedzasz różne strony w internecie. Ciasteczko zazwyczaj zawiera nazwę strony internetowej, z której pochodzi, „długość życia” ciasteczka (to znaczy czas jego istnienia), oraz przypadkowo wygenerowany
unikalny numer służący do identyfikacji przeglądarki, z jakiej następuje połączenie ze stroną internetową.
 
Polityka plików Cookie

1. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl stosuje się  tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych
lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. "ciasteczka") stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

2. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:

- dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych, w szczególności pliki
  te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,
- tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,
- utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
- dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

3. W ramach serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl możemy stosować następujące rodzaje plików cookies:

- "niezbędne" pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu internetowego, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług
  wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu,
- pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu,
- pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu,
- "funkcjonalne" pliki cookies, umożliwiające "zapamiętanie" wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka
  lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.,
- "reklamowe" pliki cookies, umożliwiające dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

4. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies
w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione
w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu
w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

5. Wyłączenie stosowania cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach naszych serwisów internetowych, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie opcji przyjmowania cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w serwisie internetowym www.podkarpacka.zhp.pl z zastrzeżeniem tych, do których dostęp wymaga logowania.

6. Pliki cookies mogą być zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego www.podkarpacka.zhp.pl, a następnie wykorzystywane przez współpracujących
z serwisem reklamodawców, firmy badawcze oraz dostawców aplikacji multimedialnych.
 
Jak wyłączyć pliki cookie w przeglądarce ?

     » Przeglądarka Opera
     » Przeglądarka Firefox
     » Przeglądarka Chrome
     » Przeglądarka Internet Explorer
     » Przeglądarka Safari

Z życia chorągwi

Search