Informacje

Błąd
  • JFolder: :pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/zhppodk/domains/podkarpacka.zhp.pl/public_html/images/phocagallery/2011/zjazd_lancut/
Uwaga
  • Wystąpił problem z wyświetleniem galerii. Upewnij się, że folder z którego korzysta dodatek Simple Image Gallery istnieje i zawiera poprawne pliki obrazów.

Obradował Zjazd Hufca Łańcut

W piątek 07.10.2011 r. na terenie I Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza  w Łańcucie obradował Zjazd Hufca ZHP w Łańcucie. Uczestnicy Zjazdu podsumowali kończącą się kadencję władz hufca oraz uchwali program rozwoju hufca na kolejne lata.


Gośćmi Zjazdu byli: Komendantka Podkarpackiej Chorągwi ZHP hm. Władysława Domagała oraz pełnomocnik Komendy Chorągwi na Zjazd hm Jan Stefunio. Obradom Zjazdu przewodniczył hm Adam  Hadław - Zastępca Komendantki Podkarpackiej Chorągwi ZHP. Uczestnicy Zjazdu bardzo gorąco i serdecznie podziękowali ustępującemu Komendantowi Hufca ZHP w Łańcucie hm Markowi Ożogowi, za wielki trud i poświęcenie jakie włożył w rozwój łańcuckiego harcerstwa. Zjazd podkreślił także wyjątkowo wysoki poziom pracy Międzyhufcowej Komisji Stopni Instruktorskich. Łańcucki Hufiec ZHP ma nowe władze, Komendantem Hufca został wybrany pwd Mirosław Mac. Nowy komendant jest pracownikiem Centrum Kultury Gminy Markowa oraz radnym Gminy Markowa.
W składzie Komendy Hufca są także:
Skarbnik Hufca - Marek Ozóg,
Zastępca Komendanta Hufca - Antoni Kluz,
Zastępca Komendanta Hufca - Sabina Krupińska - Toporek,
Członek Komendy Hufca - Andrzej Barnat,
Członek Komendy Hufca - Mateusz Hejnosz.

Zjazd wybrał także Komisję Rewizyjną Hufca w składzie: przewodnicząca -phm Monika Barycka, członkowie: druhna Agnieszka Bis i druh Marcin Kuźniar.

{gallery}2011/zjazd_lancut{/gallery}
Zdjęcia: dh. Marek Ambicki